Clubs i escoles d’atletisme

Informació de clubs i escoles de d’atletisme a les Illes Balears. Per a incloure’s en aquest llistat emplena el següent formulari.

NomTipusIllaLocalitatResponsableInstal·lacióContacte
Club d'Atletisme PalmaEscolaMallorcaPalmaMateo Domínguez SánchezPista d'atletisme Mateo Domínguez (Son Moix)capalma@capalma.com
Club d'Atletisme PalmaClubMallorcaPalmaMateo Domínguez SánchezPista d'atletisme Mateo Domínguez (Son Moix)capalma@capalma.com
CA Es RaiguerClubMallorcaIncaDavid Fco. Tomás AlfonsoPoliesportiu Mateu Cañellasclubatletismesraiguer@gmail.com
A-Z Sports Atletisme BinissalemClubMallorcaBinissalemPedro Reus MoyàPoliesportiu Alba Torrensatletismebinissalem@gmail.com
Cecome Menorca AtletismeClubMenorcaCiutadella-Ferreries-MaóAndrés Pulido PonsCamp de l'Orient (Ciutadella)-Gespa Poligon (Ferreries)-Pista d'atletisme (Maó)menorcaatletisme@gmail.com
Atletisme Montuiri 91.8ClubMallorcaMontüiriEsteve Barcelo CerdàPoliesportiu Es Revoltclubatletismemontuiri@gmail.com
Atletisme Montuiri 91.8EscolaMallorcaMontüiriEsteve Barcelo CerdàPoliesportiu Es Revoltclubatletismemontuiri@gmail.com
Pegasus Athletic ClubClubMallorcaCalviàJose Ángel Pinedo OrdinasPista d'atletisme de MagalufPEGASUSATHLETICCLUB@HOTMAIL.COM
CA PitiúsClubEivissaEivissaAntoni Roig SerraPista d'atletisme Can Missesescuelacapitius@gmail.com
EMA Patronat d'Esports-Ajuntament d'EivissaEscolaEivissaEivissaAntoni Roig SerraPista d'atletisme Can Missesescuelacapitius@gmail.com
Claudia Troppa Sport CenterClubMallorcaCapdeperaClaudia TroppaPoliesportiu Municipal de Capdeperaclaudiatroppa@gmail.com
Claudia Troppa Sport CenterEscolaMallorcaCapdeperaClaudia TroppaPoliesportiu Municipal de Capdeperaclaudiatroppa@gmail.com
Club Atletisme ManacorClubMallorcaManacorTomàs Pomar AmerPista d'atletisme Torre dels Enagistesinfo@camanacor.com
Club Atletisme ManacorEscolaMallorcaManacorTomàs Pomar AmerPista d'atletisme Torre dels Enagistesinfo@camanacor.com
EMA Sant Josep EivissaEscolaEivissaSant JosepTanit Mari VidalCEIP Can Raspalls-Pista d'atletisme Can Missestanitmari@yahoo.es
Atletisme PorreresClubMallorcaPorreresDamiana MollCamp Municipal de Ses Forquescaporreres@gmail.com
CA Siurell-Sa SiniClubMallorcaPalmaJuan Antonio Osés PalaciosCTEIBtonioses@gmail.com
Escuela Atletismo Corre, Salta, LanzaEscolaMallorcaPalmaJuan Antonio Osés PalaciosCTEIBescuelaatletismosiurell@gmail.com
Escola d'Atletisme Joan ComesClubMallorcaSa PoblaMiquel Capó SolerPoliesportiu Municipal de Sa PoblaCLUBATLETISMESAPOBLA@GMAIL.COM
CA S'Arenal-LlucmajorClubMallorcaArenal-LlucmajorSigrid Leinpinsel BosshammerPolideportivo Arenalsigridleinpinselbosshammer@gmail.com; pablovallejo2@hotmail.com
CA S'Arenal-LlucmajorEscolaMallorcaArenal-LlucmajorSigrid Leinpinsel BosshammerPolideportivo Arenalsigridleinpinselbosshammer@gmail.com; pablovallejo2@hotmail.com
Club Esportiu Total TeamClubMallorcaManacorToni EgidosPista d'atletisme Torre dels Enagistescetotalteam@gmail.com
Club Esportiu Total TeamEscolaMallorcaManacorToni EgidosPista d'atletisme Torre dels Enagistescetotalteam@gmail.com
Club Atletisme AtlasClubMallorcaPalmaDaniel Espada JiménezCTEIBclub@atletismeatlas.es
Club Atletisme AtlasEscolaMallorcaPalmaDaniel Espada JiménezCTEIBclub@atletismeatlas.es
Lô Esport MenorcaClubMenorcaMaóLucia Paul FloritPista d'atletisme Maóloesport@gmail.com
Atletismo Sa RavalClubEivissaSant AntoniJose GutiérrezPista atletismo Can Coixclubsaraval@gmail.com