Clubs i escoles d’atletisme

Informació de clubs i escoles de d’atletisme a les Illes Balears. Per a incloure’s en aquest llistat emplena el següent formulari.

 
TipusNomResponsableIllaLocalitatInstal·lacióContacte
EscolaClub d'Atletisme PalmaMateo Domínguez SánchezMallorcaPalmaPista d'atletisme Mateo Domínguez (Son Moix)capalma@capalma.com
ClubClub d'Atletisme PalmaMateo Domínguez SánchezMallorcaPalmaPista d'atletisme Mateo Domínguez (Son Moix)capalma@capalma.com
ClubCA Es RaiguerDavid Fco. Tomás AlfonsoMallorcaIncaPoliesportiu Mateu Cañellasclubatletismesraiguer@gmail.com
ClubA-Z Sports Atletisme BinissalemPedro Reus MoyàMallorcaBinissalemPoliesportiu Alba Torrensatletismebinissalem@gmail.com
ClubCecome Menorca AtletismeAndrés Pulido PonsMenorcaCiutadella-Ferreries-MaóCamp de l'Orient (Ciutadella)-Gespa Poligon (Ferreries)-Pista d'atletisme (Maó)menorcaatletisme@gmail.com
ClubAtletisme Montuiri 91.8Esteve Barcelo CerdàMallorcaMontüiriPoliesportiu Es Revoltclubatletismemontuiri@gmail.com
EscolaAtletisme Montuiri 91.8Esteve Barcelo CerdàMallorcaMontüiriPoliesportiu Es Revoltclubatletismemontuiri@gmail.com
ClubPegasus Athletic ClubJose Ángel Pinedo OrdinasMallorcaCalviàPista d'atletisme de MagalufPEGASUSATHLETICCLUB@HOTMAIL.COM
ClubCA PitiúsAntoni Roig SerraEivissaEivissaPista Atletisme Can Missesescuelacapitius@gmail.com
EscolaEMA Patronat d'Esports-Ajuntament d'EivissaAntoni Roig SerraEivissaEivissaPista Atletisme Can Missesescuelacapitius@gmail.com
ClubClaudia Troppa Sport CenterClaudia TroppaMallorcaCapdeperaPoliesportiu Municipal de Capdeperaclaudiatroppa@gmail.com
EscolaClaudia Troppa Sport CenterClaudia TroppaMallorcaCapdeperaPoliesportiu Municipal de Capdeperaclaudiatroppa@gmail.com
ClubClub Atletisme ManacorTomàs Pomar AmerMallorcaManacorPista d'atletisme Torre dels Enagistesinfo@camanacor.com
EscolaClub Atletisme ManacorTomàs Pomar AmerMallorcaManacorPista d'atletisme Torre dels Enagistesinfo@camanacor.com
EscolaEMA Sant Josep EivissaTanit Mari VidalEivissaSant JosepCEIP Can Raspalls-Pista d'atletisme Can Missestanitmari@yahoo.es
ClubAtletisme PorreresDamiana MollMallorcaPorreresCamp Municipal de Ses Forquescaporreres@gmail.com
ClubCA Siurell-Sa SiniJuan Antonio Osés PalaciosMallorcaPalmaCTEIBtonioses@gmail.com
EscolaEscuela Atletismo Corre, Salta, LanzaJuan Antonio Osés PalaciosMallorcaPalmaCTEIBescuelaatletismosiurell@gmail.com